Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lala6

    őstag

    válasz Killing #794 üzenetére

    A Box-al minden rendben van, biztos, hogy az antennád kevés hozzá. A DPS HD-100 teljesen megegyezik a Wayteq HD90CX-el és az Alcor-1800-al, csak a köntös más.
    Az a hama szobaantennát tessék nagyon gyorsan kidobni, kb semmire sem jó, max az analóg adók vételére.
    Ha megoldható, akkor kültéri antennát kellene feltenni, pl egy ilyennel már bátran próbálkozhatsz: [link] Ettől nagyobb szerintem neked nem fog kelleni.
    Ha nem tudod az előző antennát feltenni, akkor egy ilyet ajánlok: [link] Ezt is kívülre kellene tenni, pl. az ablak mellé. Ennél a típusnál figyelni kell arra is, hogy aktív tápellátást igényel (az adapter benne van a dobozban), ezt tudja neki a beltéri is biztosítani, csak aktiválni kell a menüben.
    Én leginkább az első antennát javaslom, annak nem kell külső táp és elég jó a nyeresége a felső sávokon is. Bármelyiket is választ, pont az adó felé kell beállítani.

    A Hama antennád azért nem működött, mert nagyon kicsi a nyeresége, a HD csatornák azért szaggattak, mert azok nagyobb sávszélességet igényelnek, míg egy SD csatorna sokkal kevesebbel is beéri. Szerintem az SD-nél is nagyon sokat javított menetközbe a beltéri, de ott még összetudta rakni a képet.

Új hozzászólás Aktív témák