Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stehe

    aktív tag

    Sziasztok!

    Teljesen új vagyok robogók terén, néhány vélemény hasznos lenne... :-)
    Munkába járása, napi 8-10km-re BP-n keresnék egy megbízható, tuningmentes, gyári állapotú robogót. Japán márkákat preferálnám, mivel úgy hallottam azokra kevésbé jellemző a meghibásodás, illetve az autóm is Honda, ami már bizonyított...

    Amit még nem tudok, hogy szükséges-e a nagyobb kerekű robogó, vagy pedig a kisebb kerekű is elég lehet. Kicsit félek attól, hogy egy kisebb kerekű orra esik egy nagyobb kátyúban...

    Eddig az alábbi típusokat szemeltem ki, mit gondoltok? Illetve az is fontos lenne, hogy lehetőleg Bp 13.- 4. kerülete környékén találjak egy megbízható szerelőt, aki majd ért a választott típushoz.

    - Honda Dio (AF34,57,62) / Yamaha jog: Kiskerekű rogobók, a Dio-t 3 altípussal is jelölik. Ahogy láttam, a jobb állapotóak 100.000 felett kezdődnek
    - Yamaha Aerox: Külsőre szimpatikus nagykerekűek, viszont gyári tuningmentes példányt nem láttam egyet sem;
    - Honda SH125 / NES125: Külsőre okék, árban úgy 200.000 körül vannak, nem tudom mennyire megbízhatóak, illetve megérik-e a nagyobb árkülönbözetet

    Köszi előre is!

  • Stehe

    aktív tag

    válasz üszök #65533 üzenetére

    Köszi a választ!

    190 cm vagyok, úgyhogy akkor lehet a kiskerekű robogókat nem nekem találták ki... Először lehet kísérleteznék az 50-esekkel, mert nem tudom mennyire fog bejönni a robogózás, így jogsit még nem terveznék... Liberty / Scarabeo mennyire megbízható? Nagykereű 50-esek nem túl lomhák, lehet velük tartani a forgalom tempóját?

    Először a típust szeretném tisztázni, utána pedig próbálok keresni hozzá egy megbízható szerelőt a 4. / 13. / 14. kerületben. Ha ez megvan, akkor megyek el nézelődni... Egyébként a fenti környéken tud valaki ajánlani egy jó szerelőt? Lehet először vele konzultálnék a lehetőségekről / típushibákról...

Új hozzászólás Aktív témák