Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sityupityu

    Topikgazda

    válasz norbert1998 #63482 üzenetére

    Találtam egy-két képet amit szerelgetés közben csináltam. Tessék, itt vannak a fojtásról is. Van két kép arról is, amikor még benne volt a dobban. Mint írtam, nem találkoztam még ilyennel. A rezonátorok általában szétszedett állapotban vannak, neked kell a hangtompítót rátenni. De erre gyárilag rá volt szerelve, ezért nem is láthattam elsőre. A szokásos helyen lévő szűkítést rögtön kivettem. Csak utána amikor felraktam nem értettem, hogy mi a francért nem akar menni a motor. Nem is kellet belekezdeni a hangolásba, rögtön éreztem, hogy valami nem stimmel. :) Ráadásul nehéz is volt belőle kivenni úgy, hogy közben ne essen szépséghiba rajta.
    Két új cső is volt akkor nálam. Az alsó a már említett Doppler S3R, a másik felette egy Tecnigas Next-R. A Doppler egy erős, középkategóriás cső, kb azon a szinten van mint egy Yasuni R. A Tecnigas sem rossz, de nincs azon a szinten mint a Doppler, jóval gyengébb annál. Igaz, egy húszassal olcsóbb is (Doppler kb 60 ezer, Tecnigas 40 ezer). A két csövön azért nem látszódnak a hegesztések, mert mind a kettő krómozott kivitel.





    --albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

Új hozzászólás Aktív témák