Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kcsa

    veterán

    válasz Kolondrum #37473 üzenetére

    Nem. Te megszoktad hogy max 70-el közlekedsz lejtőn. Ezentúl azt fogod megszokni hogy lesz még lehetőséged (ráadásul szabályosan) előzni egyet ezzel a sebességgel is.

    Abban a pillanatban, hogy nagyobbra váltasz, már nem lesz annyira szép emlék az 50es :)

  • huszi.gyb

    senior tag

    válasz Kolondrum #37473 üzenetére

    Első kézből tudom, hogy hogy néz ki az ilyen váltás... :) (persze, könnyen nagy a pofám, de csak bérelt a gép)... Lényegében a nyelezés megszokott pirosnál, ha már előre megyek :) Csak néha elfelejtem, hogy ezzel tudok gyorshajtani, és még rendszámom is van :)) (Város ~80-90)

    Ha 50 Roxiról nem rögtön 1000 Gixxerre váltasz szerintem nem lesz gond. Kicsit furcsa lesz (főleg nekem visszaülni), de nem veszélyes...
    Mondjuk GTSnél nagyobb robogót nem próbáltam, de motorokat igen... CBF600 után jó volt visszaülni a Tactra, a ~75Le már túl erős volt nekem... Utána 40-50es tempót élveztem (lehet, hogy azért mert haverom nagyon húzta néha sajnos ész nélkül)...

    @kcsa: Bármekkora géppel megyek, jó érzéssel tölt el a Tact. Több okból is:
    1: Nagyon könnyen vezethető, alacsony súlypont, könnyen megtartom, nem kell erő hozzá, szemben a GTS-sel ami túl magas nekem, éppen leér róla a lábam, hogy stabilan megtartsam :D
    2: Méretéhez képest kis "erőgép" persze csak az 50 4T-hez viszonyítva :DDD
    3: Nagyon nagy élvezet vele városi körülmények közt gyorsan elérni A-ból B-be. BKV-ra mindig ráverek, akárhová megyek...

    Szóval lehet szép emlék egy gyenge gép is... Ha vennék is erősebbet, a Tact maradna, mert van, ahol az a jobb :) Lehet így is nézni

    [ Szerkesztve ]

    www.dongosofor.hu

Új hozzászólás Aktív témák