Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adatfalo

    senior tag

    válasz ProfBako #1795 üzenetére

    Köszi srácok!

    Tisztában vagyok azzal, hogy nagyon sok paraméter játszik össze és, hogy minél nagyobb a munkaterület, annál pontatlanabb és hosszabb a nyomtatás. Viszont mostanában elég sok 520x520x25 -ös munkadarabot kell nyomtatnom egy cégnek, amit csak 9 puzzle elemként tudok megvalósítani és sajnos akárhogy is, nem lesz olyan szép az illesztés, mintha egybe lenne...(és ugyanolyan, ha nem hosszabb idő ezeket kinyomtatni, mintha egybe lenne [jó, tudom, elakadás, filament csere, stb ] )
    Ezért merült fel, hogy a cég az év végi beruházás alkalmával venne/építene egy gépet a fenti paramétereknek eleget téve.
    Ezek általában egy párszor használatos prototípusok, mert olyan igénybevételnek vannak kitéve, amit egyébként fémeknek kell elviselniük, de így azon szerszámokhoz képest potom összegekből elkészül.

    Kértem árajánlatot a 3dee-től 1-2 nagyobb nyomtatójukra, de valahol ~5 millánál kezdődnek ezek a gépek, és józan paraszti ésszel számolgatva is azt mondom, hogy ennek a negyedéből megvalósítható egy egyedileg épített gép, kérdés, hogy kapnánk-e olyan támogatást a fenti gépekhez ami miatt érdemes inkább azt választani. :U

    www.adatfalodesign.hu

Új hozzászólás Aktív témák