Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atesss

    addikt

    válasz TeeJay #28673 üzenetére

    Nincs nagyon kedvem hozzá, hogy én legyek a tesztere a Samsungnak. :W

    és ahogy figyeltem forint/GB arányban messze verhetetlen
    Ebben viszont igazad van.
    Annyit megadnék egy 7200rpm-esért, hogy "elvesztek" 250GB-ot (vagyis hogy ugyanolyan áron 7200rpm-esből csak 500GB-osat kapok, míg 5400rpm-esből 750GB-ost).
    De így hogy 17e körül van a WD5000BPKT [link] ez a Samsung meg vagy 2,5e-el olcsóbb, így már nem biztos.
    Meg úgy, hogy a lemezkapacitásban viszont a Samsung a jobb.
    A Samsung ugye még nem AF-es ?

    Szerinted milyen lehet a sebességbeli viszony a 7200rpm, 320GB/lemez - kontra 5400rpm, 500GB/lemez közt ?

    és ott meg mennyit szívok a folytonos fejparkolás meg motorleállás nyavaja miatt...
    Azt a WD progival egyszerűen át lehet állítani, és utána teljesen megjavul, nem ?
    Van egy WD15EADS-em, azon is át kéne majd állítani, csak mostanában nem nagyon használom, ezért nem éreztem szükségét hogy gyorsan megcsináljam.
    Amúgy meg az biztos, hogy ez a vinyót is érinti a hiba ? Csak mert ez az 500GB-os Advanced Format-os Black szerintem nyár eleje fele jelenhetett meg. A hiba meg mikor derült ki (pl. mikori a PH hír) ?

    Ja és hangban vajon milyen lehet ez a Samsung ?

  • M107

    addikt

    válasz TeeJay #28673 üzenetére

    "én ha most vennék nagyobb vinyót a laptopomba biztos ezt venném mert a WD sokkal drágább és ott meg mennyit szívok a folytonos fejparkolás meg motorleállás nyavaja miatt..."

    SAMSUNG HM321HX - 2AJ10001
    Anno én is szenvedtem hogy ki-be kapcsol, de visszaálltam ACHI mód-ról Sata IDE-re és ha beállítom hogy ne álljanak le a vinyók s az usb energia gazdálkodását is feloldottam (Vezérlőpult --- Energiagazdálkodás) soha akkor ő sem áll le s mindig elérhető

    [ Szerkesztve ]

    A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

Új hozzászólás Aktív témák