Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tothjozsi96

    addikt

    válasz omfgk #145261 üzenetére

    Köszi!

    Valóban teljesítmény szempontból jobb döntés egy RTX 3070!
    Annyi hogy vettem egy számomra elég drága számítógépet, és olyan VGA-t szeretnék bele ami "nem lóg ki a sorból". Tehát mindenképp egy erősebb felépítésű kártyában gondolkodom ami STRIX vagy GAMING X Trio. Egy 3070 GAMING X Trio az 290 ezer forint környéke.

    Én 1080p 75Hz-en játszom, szerintem ide egy 3060 Ti is overkill.
    A Cyberpunk egy nagyon rosszul optimalizált játék, arra a játékra nem alapoznék VGA vásárlás terén.

    Azért nehéz a döntés számomra mert legtöbb kártyára ami "olcsó" nincs már garancia mivel idősebbek, viszont egy 2060 is bőven elég lenne nekem de az is olyan árban megy hogy nem ér annyit, viszont egy GTX 1080 egálban van a 2060-al, érted.

    #145262 Skilly
    Sajnos igen, vergődök a VGA vásárláson mert számomra nem az a jó megoldás hogy megveszem a legdrágább kártyát. Kitudnám fizetni az RTX 3070 árát és "nem fájna", viszont úgy érzem hogy borulnak az arányok. Egy LG24MP59-G monitorom van, nagyon szeretem, ennél jelenleg nincs szükségem jobbra, viszont érted, 40 ezer forintos monitorhoz nem vennék egy közel 300 ezer forintos videokártyát. Lehet hogy semmi értelme annak amit írok, de lehet hogy van pár cím ahova elkél 1080p-n a 3070, de szerintem az esetek többségében azért egy szerényebb kártya is elég, és használtan ha kilehetne fogni egy 1080/2060 szintet ami nekem elegendő, akkor nem költenék feleslegesen ~300 ezer forintot. És épp ezért nehéz dönteni mert ha megnézed nincs is nagyon miből válogatni Hardveraprón, ami meg éppen van az vagy túl van árazva, vagy bányásztak vele, vagy olyan hirdeti aki új tag és nincs semmilyen előző tapasztalat vele.

Új hozzászólás Aktív témák