Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _DREAM_

    csendes tag

    Sziasztok!

    Előrebocsátom hogy az elmúlt 3 évben egyáltalán nem követtem figyelemmel a hardver piacot és időm se volt most nagyon utána járni a dolgoknak. Illetve elkezdtem, de teljesen elvesztem a dzsungelben, úgyhogy kéne egy kis help. :)

    Milyen videókarit ajánlanátok a lenti konfigba? Sajnos a 8800 GT hosszas vergődés után végleg megadta magát, de legalább jól kiszolgálta az idejét.

    Alaplap: Asus P5KC (2 x PCIe x16 Supports CrossFire Technology 1 x PCIe x1 3 x PCI, 4XDDR2, 2XDDR3)
    Proci: Intel E6750, 2,66 GHZ (egy ideig volt húzva 3,2-re)
    Táp: Chieftec 450 W

    15e 20e-t szánnék rá, a legfontosabb jellemzője (amellett persze hogy nem szeretnék bővíteni, tehát a 450-es táp bírja) hogy jó hűtése legyen, mivel anno elég gagyi házat sikerült vennem és a szellőzése nem a legtökéletesebb. Úgy is mondhatnám hogy a teljesítmény másodlagos, inkább egy megbízható, jó hűtéssel rendelkező videókarira van szükségem, mivel játszani már szinte egyáltalán nincs időm (azért persze ha a 2-3 éves játékok szépen eldöcögnek rajta az nem baj).

    Egyáltalán érdemes kiadni ennyit egy új videókarira egy ilyen - viszonylag régi - konfighoz? :U

    Előre is köszönök minden segítő jellegű hozzászólást.

Új hozzászólás Aktív témák