Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Weor

    csendes tag

    válasz mrzed #169613 üzenetére

    Én is néztem ezt a palacknyak-kalkulátort, aztán jöttem ide sírni, hogy egy 5700X kajak nem tud kihajtani egy 3070-et?! Le lettem b*szva - jogosan - hogy ne onnan szerezzek információt :D

    A YT-tesztek a legjobbak, ott pontosan látni, hogy a kinézett CPU+GPU kombó hogyan muzsikál a játszani kívánt játékkal a szükséges felbontáson.

    @Viktoár: az R5 2600 nem tud kihajtani olyan kártyát, ami FHD-n nem a legalacsonyabb beállításokon a viszonylag új játékokat is hozná közel 144 fps-en. Ehhez az fps-igényhez (legalább) egy 3070 kéne, ahhoz meg legalább egy 5600X dukál, de az 5700X még jobb lenne.

    És akkor a tápegységedről még nem is beszéltél.

    Amúgy én is hasonló cipőben járok és most már egy 5800X3D és egy 3070 beruházása lett a célkitűzés, pedig 5700X + 6600 XT-től indultam :U Nehéz ez, minél több videót néz az ember fia, annál nehezebb dönteni :O

    Amúgy ha (te is) 40 éves vagy, akkor a tavasszal megjelenő Stalker 2 téged is bizonyosan érdekelni fog, szóval a kitűzött cél nem is lehet más, mint alsó hangon egy 5800X(3D) + 3070 kombó... ;] ;] ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák