Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • z123456z

    őstag

    válasz #94529552 #14793 üzenetére

    Közben kigoogleztam, és ezt találtam:

    "Az ezen az oldalon található termékeket a VESTEL A:S: gyártotta, forgalmazza, javítja és nyűjt garanciát a JVC KENWOOD Corporation. terméklicence alapján. Copyright 2016 VESTEL A.S. Minden jog fenntartva."

    2008-ban megvette a Kenwood. Gondolom a Kenwoodot meg a törökök. Ez magyarázza a jó árat.

  • sugarforce

    őstag

    válasz #94529552 #14793 üzenetére

    Hát használtban nem is igazán gondolkoztam. Megnéztem a hirdetést, több kérdés is felmerült bennem, kezdve azzal, hogy egy 2014-es tv-re, hogy lehet 2017-ben még 4 év garancia? (szerintem az inkább biztosítás lesz, mintsem garancia). Na mindegy, használt nem játszik nálam, de azért kössz a tippet, jó tv, de nekem ennyit egy használt tv nem ér meg dacára annak sem, hogy biztos jó lenne.
    Azt tudom, hogy van rajtuk plex, csak sok mostani samu és lg sem képes transzkódolás nélkül lejátszani feliratos tartalmat(amit főképp nézek) annak ellenére sem, hogy pl az én f6320-as samsungomban ez tökéletesen megy a mai napig. Annyira elszabták az új oprendszereket, hogy most kemény dió lesz jót találni. A 3D alapvetően nem létszükség, ha nincs az adott tv-ben, nem érdekel, csak van pár 3D br lemezem, aztán néhanapján jó lenne olyan tartalmat nézni, de ha nem, akkor sem török össze, nem feltétel. Még a jack aljzat hiányával is tudnék élni, ha egy olyan rendszer van a tv-n, amin nem okozna gondot amit fentebb is ecseteltem.
    Androidos tv-kről valami tapasztalat? Igazából a plex-es vonalból az az egyetlen reményem már, csak tapasztalatom semmi nincs.

    Ha kivesszük az igényekből a plex-et és egy jó 50-55" közötti FHD tv-t kéne ajánlanod, főképp VA paneleset, amin van spdif és 4 HDMI, akkor mit ajánlanál? Nem kell semmi smart funkció, aminek megkell feleljen. Szintén tv nézés, konzolozás lenne. Ja ha esetleg a hdmi-ből jövő 5.1-et is továbbítaná az spdif felé, az pl jó lenne. Az sok tv pl nem tudja. Akkor ha minden kötél szakad max rasplex lesz belőle, ha a tv tudná a hdmi-spdif passtrough 5.1-et és dts-t, akkor megspórolnám a hifiberry digi+ beszerzését.

    [ Szerkesztve ]

  • Zsolto

    őstag

    válasz #94529552 #14793 üzenetére

    Pumma, ha nincs jack, milyen füles megy rá? Csak BT? Az már mindegyiken van? Mert az idei LG-nél írják, de a Samuknál nem látom. 49-55-ös kezdő/közép UHD-kat nézek. A feleségemnek fontos lenne a fejhallgatós tévézés. Köszi :)

    [ Szerkesztve ]

    Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

Új hozzászólás Aktív témák