Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gippazoid

    senior tag

    válasz gippazoid #9748 üzenetére

    Egyelőre válaszolok én - magamnak...

    Összehasonlítottam SONY, LG, Samsung és Panasonic 32"-os TV-ket.
    A legeslegszebb képe a SONY-nak volt! Szép színek, természetes árnyalatok.
    A Samu, LG hozzá képest túl élénk és nagyon kékes. A fehér a SONY-n fehér, a többin kékes fehér...
    A Samsung-on túl van tolva az élesség is.
    A Pana talán a legsz.rabb mind közül.

    A SONY-val viszont az alábbi problémáim vannak:
    - 15-20e Ft-tal drágább mint a többi
    - ezért a pénzért még nem Full HD
    - a kép sarkai sötétek! A 4x coll környéki nagy TV-ken is!

    Kérdéseim:
    - a Samsung-on (UE32J5000) vagy LG-n (típusra nem emlékszem) lehet-e menüből állítani a színeket, hogy kevésbé legyen kék vagy több legyen benne a zölt vagy nem tudom, de hasonlítson a SONY-ra?
    A visszaadott Samsung TV-s monitoron nem volt ilyen lehetőség.

    - Philips tv sajna nem volt az áruházban, így pont azt nem tudam megnézni és összehasonlítani pedig azért mentem az Auchan-ba. Egyik e-mag-os értékelő azt írta, hogy rondák a színek és hiába állította be, kikapcsoláskor elfelejtette a TV. Visszaküldte. 32PFH4101/88 a típusa és 70e a Médiában. Valaki esetleg ismeri ezt a modellt?

    - mivel középső talpas 32"-os TV gyakorlatilag ma nem létzik, olyan megoldást tudnék, hogy veszek egy Samsung 32"-os TV tuneres Full HD monitort (T32E310), aminek középen van a talpa és reménykedek, hogy ezt esetleg jól összepakolták és nem világít be a LED ott ahol nem kellene.
    Vajon abba már valami normálisabb színű LCD-t tesznek, ami legalább megüti az UE32J5000 szintjét?
    Lehet, hogy 32"-os képméretre is ugyan azt a képalkotó elektronikát teszik a készülékbe ami - szerintem - a 24"-os modellben nem áll a helyzet magaslatán?

    Gippazoid Novelties Inc.

Új hozzászólás Aktív témák