Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz Perillustris #92293 üzenetére

    Már nem papírról ismerem :), inkább AX68U, ha jó áron van, olyan erős, mint az AX92U viszont nem tudja a 160MHz-et, ami nem feltétlenül hátrány, mivel a 160MHz-et elég kevés eszköz használja ki (pl. én nem is használom mivel 10 év alatt csak 1 olyan eszközöm volt, ami 160MHz-et tudott, ráadásul már megváltam tőle, 80MHz-en semmi probléma nincs, telefonoknak bőven elég, számítógépeknek szintén). 3X3-as, USB3-on gyakorlatilag hozza a gigabitet. Wifi nagyon jó. AX58U szintén jó, de ahogy az elmúlt hónapokban olvasgattam, egy 8-10 éves SoC-ra épül, állítólag nem teljesen Wifi6 kompatibilis (ne rajtam keressétek, SNB fórumán Eric (RMerlin) írta) és az USB sebesség is sokkal gyengébb, olyan 60-70MB/s a 110-113MB/s-el szemben. AX92U nagyon jó router, de ne nevezzük AX-esnek, hiszen csak az egyik 5GHz-es sávon képes rá, másik két sáv sima AC.

    "Eladó: X96 Max+ Amlogic box (https://tinyurl.com/mrxabmtf)" - *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák