Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ---Lasali---

    Közösségépítő

    Na...
    HELP!
    Sikerült ma elbszni a routeremet totálisan... mondjuk talán annyira nem is sajnáltam... hardwares a dolog XD szal menthetetlen...

    Szal kéne vennem egy újat de nem tom milyet.
    Most egy sima DSL es ST Lab volt... 4 portos, tűzfallal, kb ennyi tudás elég is lenne a következőbe, usb-s nyomtató-t jó lenne ha lehetne bele passzolni de nem fontos.
    Na most ami ebbe a routerbe idegesített az az volt hogy fagyott... egy... csak úgy... mondjuk az utóbbi időkbe megfigyeltem pár dolgot, ami miatt konkrétan fagyott.. pl ha több torrent file-t kezdett el tölteni az ember vagy hasonló nagyobb terhelésektől.. vagy pl hogy a rájuk kötött gépek közti adatátvitel, akkor ha ugye többen egymásnak nyomtak oda vissza egy időben, valami iszonyat fax lassú volt az egész hálózat...
    Meg nemtom van e olyan router ami megoldja azt hardwaresen amit a cfosspeed megold softwaresen...
    Jah még a fagyás... sokszor akkor is megfagyott az egész ha pl az egyik gépet fel vagy lekapcsoltam a hálózaról-ra...

    Szal valami ilyesmi jó routert valaki mondjon, ha nagy lenne a választék akkor jöhet több is hogy lehetsen választani, jah és ára ne legyen túl brutál.

Új hozzászólás Aktív témák