Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pH03N1xM

    tag

    Mivel projektornal alap a szunetmentes (legalabbis nekem mindegyiken van otthon es cegnel is), orommel varom a szunetmentes osszehasonlito teszteket is ;) Amit en probaltam, es a kicsi szemem nem latott diffet: apc-back 700, apc-back 1500, apc smart 1500, apc matrix 3000, powerware 5115. Mint lathato, ezek kozott van vegyesen szinuszos, es kvaziszinuszos. Egyetlen oreg Astrobeamnel (X311) volt annyi diff, hogy az izzo begyujtasanal a trafo viszonylag eros hangja halkabb lett (smart 1500on). Ezenkivul semmi diffet nem erzekeltem, se akkumulatoros, se direkt modban.

    Otthon egyebkent minden Matrix 3000 + XR-en van (erosito/htpc/dvd/projektor/sub/motoros vaszon/2 netrouter), kb. eros 2 oraig birja erosito/projektor/videoforras temaval.
    Esetleg fugghet az osszekoto kabeltol? XR pack es Matrix 3000 kozott 175A-es kabelek vannak (uszkve 3cm vastagsag/er, sajnos nincs rairva h. monokristalyos v. halogen v. tiszta rez/alu/stbbol lenne...), letezik ilyenbol esetleg valami minosegibb amitol varhatok kepjavulast?

    SETVLC MACRO bfins \2,(a0){d0:\1} add.w \1,d0 move.l d0,\3 lsr.l #3,\3 add.l \3,a0 and.b #7,d0 ENDM

Új hozzászólás Aktív témák