Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bsuli76

    csendes tag

    Sziasztok,

    új tag vagyok. Hosszas olvasgatás után egy Epson TW490-est vettem. BenQ W1070 és Epson TW5200 is rajta volt a listámon (büdzsé megvolt rá), de az alábbiak miatt a belépőszintet választottam:

    -halványsárga falra vetítünk a gyerekszobában (nem akarom átfesteni),
    -féltem, hogy a DLP villogás hosszútávon lefárasztja a gyerekek szemét/agyát, ezért az LCD mellett döntöttem,
    -3D-re nem volt szükség,
    -szinte csak mesefilm vagy Xbox a forrás,
    -nincs fix helye a gépnek, hanem egy szeánsz keretében mindig elővesszük, aztán elrakjuk a vetítőt. Kb. négy méterre ülünk a vászontól, 230cm széles a kép.

    A TW5200-est azért vetettem el, mivel a specifikáció szerint annak alacsonyabb a fényereje (meg drágább is ugyebár).

    Úgy gondoltam, hogy relatíve olcsón beszállok a projektorbuliba, és ha nem tetszik, kisebb veszteséggel tudok kiszállni. Eddig minden szép és jó, a Shrek/Narnia/Star Wars nagyon klasszul néz ki BluRay-en. Az Xbox képe is nagyon szép.

    Egy érdekes dolog van, amit furcsállok: a menüben a lámpaszámláló még mindig nullát mutat, pedig már beleraktam kb. 12 órát. Ez legyen a legnagyobb bajom, de ha egyszer majd el szeretném adni, akkor nehezen fogják elhinni, hogy nulla órás a gép.

    Van valami ötletetek, hogy miért nem számol?

    Köszi,
    Balázs

Új hozzászólás Aktív témák