Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lordus

    senior tag

    Nagyon köszi az eddigi infókat!!!

    Kicsit még bővíteném a dolgot: SOHA nem töltök le nagy filmeket. Ált 2 cd-s, max dvd-s, de ezt 10-ből 1-szer...

    Szóval ezt is vegyétek figyelembe, amikor a képminőségről beszéltek!

    Az utolsó hozzászólást külön köszi, elég mélyreható.
    Itt a fényerő miatt ijedtem meg. Túl nagy??? Nem lehet kisebbre állítani??? Akár a VGA kártya beállításain keresztül???

    Akkor rendszerezzük az eddigiek alapján:
    Pozitívumok: Jó ár (110E-2 év garral, lámpára is van, de nem tudom mennyit ad a gyártó rá)
    Nem gagyi, hanem használható készülék

    Negatívum: nem 720p-s
    túl fényes
    jobb a 16:9-es

    Oké, mi a helyzet a HDMI-vel? Mármint hogy nincs rajta?
    Illetve a nem éppen blúréj minőségi igényem hogyan befolyásolja a korábbiakat?

    meg mi ez a 24 fps-es dolog? az jó vagy nem és ez olyan, vagy sem?
    Ezt a "rainbow" dolgot hogyan kell elképzelni? úgy hallottam, hogy ez a fehérnél jön ki, de hogy mi ez, na azt nem tudom! valósan valami szivárványszerűt látok majd valahol a képben/mellette?

    Újabb kérdésem: ha mondjuk 2 méterre teszem a faltól, akkor adott lesz a képátló (pl. 3 méter) vagy pedig én tudom beállítani??? Tudniillik kb. 2.5 méterre lenne a faltól, az ágy alatt, de 4,5 méterről nézem majd, és nem szeretnék 2 méter átmérőjűnél nagyobb képet...
    Persze a faltól való távolság azért nem fix, de ott lenne neki a legjobb...
    Köszi!

    [ Szerkesztve ]

    DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

Új hozzászólás Aktív témák