Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Raki

    aktív tag

    válasz 360xbox360 #73105 üzenetére

    Próbálom én is objektíven nézni a témát, de persze nem egyszerű dolog.
    Nézd véleményem szerint (és ezzel lehet vitázni nem vitázni), de az AMD most egy elég komoly dolgot tett le az asztalra, gyakorlatilag a 0-ról építettek fel egy új procit, teljesen átgondolva az egész architektúrát (mélységeibe nem akarok belemenni, azt itt mások jobban vágják). A szintetikus tesztek alapján jobb, mint az intel jelenleg ez tény, gémekben jobb az intel kicsivel ez is tény. Tehát szerintem kizárt, hogy rossz vétel legyen a dolog, bár nyilván fog vmit válaszolni az intel is, de kizártnak tartom, hogy egy teljesen újragondolt típussal álljon elő. Ami várható forgatókönyv egy erős árcsökkentés és i5-ök megkapják a 6 magot az i7-ek pedig 10 vagy 12 magot, de ez csak tipp.
    Bevallom anno az Fx szériát nem követtem, én csak teszteket néztem, ott sorra alulmaradtak, így nem is foglalkoztam komolyan vele, de most más a helyzet.

    Üdv, :R

    Intel® Core™ i9-10900K @ 5,0 GHz | Asus ROG Strix GeForce RTX™ 3080 Gaming OC 10GB | MSI MPG Z490 GAMING CARBON WIFI | 32 GB G.Skill Trident Z RGB @ 3600 MHz | Seasonic Focus GX 850W | NZXT H710 | NZXT Kraken X73 | MSI Optix MAG322CQRV @ 144 Hz | WD Black SN750 M.2 SSD @ 1TB + HDD

Új hozzászólás Aktív témák