Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lottheus

    tag

    Helló,

    Proci cserén gondolkozok és ezzel együtt fog járni egyéb komponensek cseréje is,de ezt majd később.
    Most van a gépemben egy gtx 970 ést ezt egy i5 3570 "non k" proci próbálj kihajtani, érzésre nem problémamentesen ( nagy tesztelésekbe nem mentem bele csak egy kis monitoring :P)
    Na már most én nem aprózva el a dolgokat egy i7 4790k-ban gondolkoztam, de pont olvasva itt a fórumon is hogy "nem kell" "játékra felesleges" meg ilyenek.
    És bizony játékra kell elsősorban :P

    Akkor mi lenne az ami megfelelő a fent említett gpu alá számításba véve azt hogy amíg a vga cserére
    2 év alatt azért kikalkulálja az ember a pénzt, procit már nem akarnék cserélni max 4 év múlva
    A tuning is kérdéses mert most bánom hogy nem k-s procit vettem, de max ilyen biosban alap beállított órajel állításig merészkednék.

    A proci mellé pedig kéne egy új alaplap is nem tudom azt is ajánlotok -e itt vagy slisszoljak át a megfelelő topikba :P

    előre is köszönöm.

    A kémek nem úgy dolgoznak, hogy gyanút keltsenek. Épp ellenkezőleg. De pont az bennük a gyanús, hogy nem gyanúsak.

Új hozzászólás Aktív témák