Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    Úgy érzem kezdek közelebb kerülni a kérdéshez. Jelen hozzászólás igazából csak hangos gondolkodás, és őszintén szólva azt remélem tőle, hogy hozzászólva megerősítetek, vagy felhívjátoka figyelmem az esetleges téves elképzeléseimre.

    Tehát PDA-t szeretnék. Telefonról lemondtam, viszont GPS kell bele. Felbontásból elég a 240x320, nagyobbra nem áldoznék.

    Az eddigi elképzeléseim az alábbiak:

    60e Ft körül
    - FuSi N520 (hátrány: nincs BT, fórumokon gyakori meghibásodások, viszont 2 év gar)
    - Airis T620 (ismeretlen márka, vegyes fórumtapasztalatok, pozitív tesztek)

    80e Ft körül
    - Asus A632N (impresszív, egyedül a WiFi hiányzik)
    - Mio P550M (nem is tudom, Calogeronak valamiért nagyon nem jött be :D)
    - Acer C530 (megintcsak hajlamosak a tulajok negatív kritikát adni róla)

    90e Ft körül
    - Asus A636N vagy akár A639N (nem tudok ellenérvet, kérdés hogy érdemes-e a drágább modellt megvenni a 632 helyett)
    - Mio A701 (telefon!, viszont vegyes hangvételű tesztek)

    100e Ft körül van a lélektani határ, de ennyit már csak valami kivételesen jó vételre áldoznék, mint például valami akciós FuSi N560, vagy jól felszerelt Asus N639.

    Nagyon az a benyomásom, hogy nincs olyan PDA a piacon, ami ellen ne lehetne azonnal nagyon komoly ellenérveket hozni. A legjobb visszhangja talán az Asus modelleknek van, ilyennel találkoztam már személyesen is, tetszett, de nemigen van összehasonlítási alapom. Nagyon noname cuccot nem szeretnék, és számít a garancia is, de azért az anyagiakra is odafigyelnék. Bármilyen észrevételt, hozzászólást, javaslatot szívesen fogadok.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák