Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • teleahocipöm

    senior tag

    válasz hcol7 #18496 üzenetére

    Az ilyen szószándékú embertől mentsen meg az isten. Sajna ennél világosabban leírni nem tudom, ha az értelmezésé nem megy, akkor elnézésed kérem és ne fáradj tovább vele :) . Látom sok a szabadidőd, hogy olya kérdezőkre is kényszert érzel reagálni, akinek érdemben nem tudsz vagy nem akarsz segíteni, mert ... Ha zavar az büdzsé keretem, -bár nem ez volt a lényeg- amit nyomtatóra szántam, akkor kérlek vetesd be az összefoglalóba, hogy mi az az összeghatár, amivel egy érdeklődő ide merészkedhet egyáltalán! Azért köszi neked is, és kérlek ne érezz kényszert erre válaszolni!

    PociAti
    Köszi. Canon már az elején elvetettem, a drága patronok miatt.
    Nem 20.000 Ft a keret, de .. lentebb már írtam miért HP :).
    Mivel időnként szükséges a színes nyomtatás, legalábbis korábban így volt, ezért csak tintás nyomtató jöhet szóba.
    Hiába veszek sokkal drágábban egy tartályos nyomtatót, akkor sem fogok többet nyomtatni, beszáradás veszélye meg ugyan úgy megmarad. Még az is kérdéses, hogy egy új tartályos vagy lézer nyomtató, hány évet üzemel?!

    Természetesen köszönöm a segítséget, még talán van pár napom átgondolni mennyire fontos a színes nyomtatás és elég lenne egy mono multi lézer.

Új hozzászólás Aktív témák