Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PROTRON

    addikt

    válasz PociAti #18449 üzenetére

    Én meg rákaptam a nyomtatgatásra, hónap elején érkezett nyomtató a gyárilag hozzáadott patronnal már jelzi hogy cseréljek, mert elfogyott a feketében 300 oldal, már csak 50 lehet benne. :D

    Viszont a másik színekre még azt írja hogy 250-300 oldalakat bírnak, csak ugye ha mind a 4-et egyszerre megveszem, akkor valamivel olcsóbb...meg nem kell utána járni.

    Feljebb azt írtad, hogy elállnak ezek a polcon, a mostani tempó alapján 3-4 hónapig állnának, az még belefér ugye?

    Másik téma:
    korábban beszéltem nyomtató szalonos emberrel, aki elmondta hogy "pára állóbb" öntapadós papírra nyomtatáshoz az alábbi tudásra van szükség a nyomtató típusában:
    -alapanyaglistában szerepelnie kell hogy vastag papírra tud nyomtatni;
    -alapanyag listában szerepelnie kell hogy tud valamilyen "film" típusú anyagra nyomtatni, erre való utalásnak kell lennie a kézikönyvben, vagy pl.: írásvetítő papír;
    -magas hőfokkal kell nyomtatni;

    ilyen tulajdonságokkal rendelkezik pl a Xerox c70

    Az általam vásárolt Brother MFC-J3540-DW szerinted alkalmas lehet ezekre a paraméterekre?

    Köszi.

    Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

Új hozzászólás Aktív témák