Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lmh

    őstag

    Sziasztok!
    Egy egyszerű lézer izés nyomtatóra lenne szükségem. Fekete-fehér elég.
    Igazából csak dokumentumok, tervek lesznek rajta nyomtatva heti pár alkalommal, pár oldal, szóval nem kell a mega-gyönyörű minőség, meg menő hipermodern funkciók.
    Ami inkább fontos, hogy olcsó legyen hozzá az üzemanyag és megbízható készülék legyen, mivel munkagép lesz :P
    Ár kb mindegy, de mivel említettem, hogy mire lesz, gondolom annyira nem lesz drága.
    Az sem árt ha valami kis kompaktabb fekete pofás kis darab.

    Nézegettem neten kicsit, plz erősítsetek vagy cáfoljatok:

    Pl ez milyen: Samsung Xpress M2835DW (40ezer ft körül) - 8.000 körüli utángyártott tonerrel

    vagy akár szerintem elég lenne jóval olcsóbban ez a Samsung SL-M2026. Ezt sok helyen lehet kapni. 18.000 alatt. Toner: 9000körül 2000oldalas. (a W-végű kicsit drágábban az mit tud? Mi az a W?:P)

    Esetleg valamelyik másik SL-M20XX széria tag?

    Nem ismerem ezt a "Brother"-t. Ez ilyen olcsóbb kategória ahogy látom, de 30%kal kb drágábbak hozzá a tonerek. Ezt jól látom?

    Vélemény?

    Előre is nagyon köszönöm :R

    [ Szerkesztve ]

    Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

Új hozzászólás Aktív témák