Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oliba

    őstag

    Sziasztok!

    Asszony laptopvásárláson töri a fejét. Egyet már kinéztünk, konkrétan ezt a példányt. Sajnos a neten nem sok infót találtam róla, de ha találtam is valamit, akkor nem ez volt, amit itt leírtak. Esetleg ebben az árban hasonló tudású, de jobbnak számító gép?

    A gépet most vennénk meg, vagy a nagyon közeli jövőben (1-2 hét max). A maximális keret 400 Font, de ha +20 Fontért már sokkal jobbat lehetne venni, akkor talán belefér. Mivel az asszony magának akarja a gépet, így legfőképpen csak netre és youtube-ra + filmnézésre és Office-ra lenne használva a gép. Így inkább fontosabb lenne a relatíve szép kép és a gép minősége, supportja. Ha lehet, akkor legyen matt és a kijelző mérete azért legyen meg ez a 15,6", de még ezt is picinyilli az asszony, de majd hozzászokik :) Tömeg nem számít. Sok tárhely és az előre telepített operációs rendszer nem fontos, de beépített webkamera és mikrofon jól jönne a skype miatt. Ja és kizárólag új és amolyan "csajos", női szemmel szép gépre gondol az asszony, szóval az összes nagy fekete tégla laptop kiesett.

    A gépet a linkből ítélve angliában vennénk meg, így ha tud valaki jó, megbízható és olcsó boltot, azt is megköszönöm.

    Várom válaszotokat

    Üdv: Bálint

  • oliba

    őstag

    válasz tibbike01 #52460 üzenetére

    Köszönöm szépen. Megnézem ezeket a gépeket :) :R

    Z510 az már nagyon drága, de az Acer nem számít gagyinak? :)

    [ Szerkesztve ]

  • oliba

    őstag

    (#52463) premete: ebből az első kettő és az utolsó pont nagyon fájó. Akku nem zavarna.

    (#52462) tibbike01: az a baj, hogy nem tudom megtapizni, mert nincs ilyesmi a környéken :F

    Szóval marad a Z500 és a G500. Ezeket touch screenben is el lehet érni? Asszonynak sajnos sikerült a tescoba tapizni egy touch screenes paviliont és azóta touch screen. Viszont így talán mehet feljebb az ár is 450-475 font körülire.

  • oliba

    őstag

    Sziasztok

    Laptopot szeretnek venni anyosnak. Lenyeg az IPS panel lenne, de valaszolok a pontokba szedve a kerdesekre. Annak meg orulnek, ha mutatnatok egy olcso helyet, ahol meg is lehet venni.

    1. Most
    2. Nincs keret, mert nem tudjuk, hogy mi mennyibe kerul. 200-250 ezerig el tudunk menni
    3. Filmnezes, facebook, skype, internet.
    4. Nincs jatek
    5. IPS
    6. Nem lesz hordozva
    7. Win10 tamogatasa legyen, mert szeretnem feltelepiteni.
    8. Nem fontos sem SSD, sem nagy HDD, sem sok RAM. Optikai meghajto sem kell.
    9. Webkamera nem art ha van a skype-hoz. Az sem baj, ha sok szinben elerheto. Ha ez draga kivansag, akkor nem fontos.
    10. Csakis uj.

    Koszonom a valaszokat elore is. :R

  • oliba

    őstag

    Sziasztok

    Segítségetekre lenne szükségem. Mazsoláztam a használt notebookok között, de lenyelt az a rész, mert annyi laptop van annyi áron, hogy már azt sem tudom, hogy fiú vagyok-e vagy lány :( Nekem nagyon egyszerű dologra kellene a laptop, de kitöltöm a listát inkább

    (1) Most
    (2) 80-100e HUF
    (3) Leginkább heti 1-2 email írása.
    (4) Nem
    (5) Preferálom a matt IPS-t, de gondolom ez nem lehetséges
    (6) Évi nagyjából egyszer. Ezen kívül mindig a töltőn fog lógni
    (7) Legyen Win10 támogatás
    (8) 128GB-os SSD jó lenne, de ha csak HDD van, akkor sem dőlnék a kardomba
    (9) Nincs
    (10) Használt

    Igazából édesanyámnak lesz a gép, aki leginkább március és szeptember között használná. Azon kívül lehet, hogy be sem lenne kapcsolva.

    Köszönettel: oliba :R

  • oliba

    őstag

    Sziasztok. Asszonypajtás laptopot venne. Angliában székelünk, pontos árat nem tudok mondani, de úgy 300ezer forintért lenne átszámolva. Ez nem egy fix ár, mert +/-50ezer forint eltérés is lehet. Leginkább minősége legyen jó a gépnek, nem pedig a a teljesítményt és a kép minősége, de pontokba is szedem az igényünket.

    (1) Február vége fele
    (2) 300ezer +-50ezer
    (3) Jelenleg csak olvasás a neten, néha filmnézés
    (4) Nem lesz játékra használva
    (5) Kijelző mérete legyen 14-15,6" körül.
    (6) Hordozás az a konyhából az ágyba, ágyból a konyhába. Lehet, hogy jövőre lesz egyetemre is hordozva, de ez még nem fix.
    (7) OP rendszer nélkül itt szerintem nem is tudok venni gépet, de amúgy lényegtelen, mert veszek egyet, ha kell.
    (8) SSD jó lenne, mert HDD nagyon lassú. Esetleg a kettő együtt? Amúgy nem is nagyon tárolna rajta semmi nagyot, de bármikor jól jöhet egy nagyobb meghajtó.
    (9) Nincs speciális igény
    (10) Csak új gép.

    Elég egy útmutatás féle is, hogy merre érdemes kutakodni? Milyen vga, cpu, stb?
    Köszönöm a válaszokat. :R

Új hozzászólás Aktív témák