Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mokush

    tag

    Sziasztok!
    Erre van v.mi épkézláb ötletetek?
    (1) 2015 Q2
    (2) max. 150 000
    (3) Egyszerűbb 3D alakzatok elkészítése AutoCAD-del, egyébként teljesen alap... video, web
    (4) Játékra nem lesz használva
    (5) 15,6", min. 1360x768, fényes / matt mindegy
    (6) Gyakorlatilag nem lesz mobil, utazás közben pedig nem lesz használva
    (7) Win 7 64bit lesz rajta
    (8) HDD 500+GB
    (9) Egyéb kívánság: nincs
    (10) Csak új gép, garanciával

    Köszönöm!

  • Mokush

    tag

    Sziasztok!
    A múltkorában nem igazán kaptam választ, hátha most sikerül... kicsit változott a lista:
    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
    Minél hamarabb
    (2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
    170k körül
    (3) Felhasználás? (irodai munka, iskola, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb.)
    Office, web, AutoCAD (3D is)
    (4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
    Játék nincs
    (5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
    15,6"
    (6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
    2-3 hetente lesz utaztatva, de utazás közben nem használom
    (7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
    Gyárilag semmi, majd Win7 64bit kerülne rá
    (8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
    Min. 500GB HDD, 8GB RAM, ODD is szükséges
    (9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
    Nincs
    (10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
    Csak új

    Mielőtt megint megkapom, hogy vegyek asztalit... tudom, hogy az lenne az igazi, de csak hordozható eszköz jöhet szóba. Az AutoCAD-től sem kell félni, az eddigi gépemen (AMD Athlon X2 64, 2GB RAM, Radeon X1200) is elég jól elvoltam vele. Egyszerűbb tárgyakat rajzolok csak.
    Amire szerintem(!) szükségem van: i5 + 8GB RAM + valami VGA kártya (meg később SSD... de csak később).
    Ezeket néztem ki:

    Dell Inspiron 3543
    Asus K555LD
    Toshiba Satellite L50-B-281

    Jól tudom, hogy a Dell-nek és az Asus-nak háztól-házig garanciája van?
    Toshiba szervíze megbízható?

Új hozzászólás Aktív témák