Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gaben92

    őstag

    válasz borix #133852 üzenetére

    Látom te is az a fajta ember vagy akinek mindig igaza van, helyette viszont nem olvas.

    Fogyasztást nem is én hoztam példának, pont nem is érdekel ami azt illeti. Kiemelkedő kijelző nem kell? Ezt hol láttad? Leírtam, hogy a teljesítmény a minőség illetve képminőség javára teljesen fel van áldozva.

    A 200k valójában 175k volt, mert annyit szántam használt üzletire. Utána dupláztam meg a keretet mert akkor legyen új gép, de a 175k-s használt üzleti és az új köszönőviszonyban sincs, ergó ha értelmes gépet akarok újonnan akkor bizony nagyobb keret kell.

    Az, hogy te annek ellenére egy gémer gépet akarsz kézzel-lábbal ajánlgatni, mikor világosan kijelentettem, hogy netre/filmre kell egy olyan gép ami bírja a 24/7-et és az anyaghasznat és képminőség a legfontosabb, és ezek miatt hajlandó vagyok akár 100-150k-val is többet fizetni ugyanazért a teljesítményért csak azt bizonyítja, hogy te is csak a CPU/GPU teljesítmény alapján ítéled meg a gépeket.

    Ne haragudj meg, de a topikgazdák véleményére valahogy jobban adok mint a tiédre.

    If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

Új hozzászólás Aktív témák