Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz Bluesummers #128616 üzenetére

    Totál kívül esik mindenemen. Ebből gépből 100 darab ha van összesen az országban, nem, hogy én merjek beleállni ilyen tippekbe. Azt látom, hogy üveg van rajta, null utas billzet és zéró akksi idő. Ennyiért meg ne szivass :P

    Sazsóti: Közvetetten nekem bizony pont ezek miatt van ilyen mocsok sok felesleges munkám. Ezért jó idejében elfojtani, hogy valaki teleömlengje a gépéről a netet. Utána meg meg kell etetni a jóemberrel, hogy nem azért tudtam megmondani az asztalra kitett gépéről is, hogy mi a baja, mert olvasok a gondolatokban, hanem mert mind olyan szemét lesz idővel. Lásd legújabb projekt: K555L zsanértörés. Csopitárs mondta, hogy gáz van. Na vajon honnan tudtam, hogy jobbos zsanér törött lesz és miből tippeltem meg, hogy fedlap+keret+zsanér lesz a cserés, esetleg alsó cover? Nem, nem vagyok "különleges". Kijelzőt nem vitte, ellenben az alu keretet felhúzta szépen rajta. Ez standard. Hogy nálad mi lesz, majd megtudod, a lényeg, hogy amit most spórolsz ki fogod fizetni, előbb-utóbb. Vagy más ha eladod garin belül, amit tudok javasolni.

    geri665: Nem kapható, így biztosan jó, de inkább nem. Klasszikus nagyon alap gép, jól megtömve hardverrel.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák