Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hoszy13

    újonc

    Sziasztok!

    Nem sokára jön az egyetem, erre szeretnék magamnak laptopot.

    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
    Holnaptól egészen Szeptemberig
    (2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
    130.000 a jelenlegi max, 150.000-ig ki tudom tolni, ha találunk érdemeset.
    (3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy tanulás szintjén)
    Egyetemi évek strapáját bírja, főleg PDF lesz rajta, enyhe programozás. A legfontosabb a jó billentyűzet illetve egy viszonylag nagy felbontás.
    (4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
    Egyáltalán nem lenne játékra használva.
    (5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
    13"3-15"6
    (6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
    Sokat, nagyjából napi szinten. Utazás közben is, vonaton. Fontos lenne, hogy minél kevesebbet nyomjon.
    (7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
    Nem kell semmi.
    (8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
    Későbbiekben optibay+ssd kombót szeretnék. Legalább 4, de inkább 8GB ramnak örülnék ( elég ha bővíthető, a későbbiekben menne bele több RAM is. )
    (9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
    Webkamera jó ha van, de egyáltalán nem fontos. HDMI preferált, de nem szükséges.

    Fontos a jó garancia!

    (10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
    Kizárólag használt.

    Ezt néztem ki magamnak, de Ti jobban értetek hozzá.

    Válaszokat előre is köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák