Hirdetés

Aktív témák

  • spyduck

    nagyúr

    válasz Kornel #37826 üzenetére

    Te neten vásároltál arra pedig a 8 nap vonatkozik a jogszabály alapján. Amúgy a 72 órás dolog ami viszont a bolti vásárlásra vontkozik jó ha tudod, hogy a bolt nem köteles visszaadni a pénzedet hanem kicseréli a termékedet. Neked az volt a mázlid, h neten rendelted így jogodban állt visszakérni a pénzedet, dem int korábba írtam ezt is jogszabály írja elő, hogy a kereskedőnek 30 napja van visszatéríteni a pénzedet, te mégis 5 nap után visszakaptad. Azt meg, h küldtek ide-oda az a magyarázata, hogy két különböző Kft. de mégis egy fantézianév. Neked elvileg Pécsre kellett volna küldened, ahhoz a céghez ahonnan rendelted, nézd meg a számlát! Ezt is jogszabály írja elő, neked mégis megtették, hogy átvették és ők küldték el, hozzáteszem én is úgy gondolom, hogy ez természetes dolog de nem lett volna kötlességük ugyanis a futárt, most a Pesti bolt állja, amit a jogszbály szerint neked kellett volna. Az meg a másik, hogy gyári állapotban keleltt volna visszajuttatnod és nem úgy ahogy történt de ezt gondolom nem kell megmagyarázni. ;)

    De őszintén nem értem a felháborodásodat, viszonylag gyorsan rendeződött a dolog és nem szenvedtél hátrányt, akkor mi a probléma? Nem vettél még soha életedben hibás árút?

Aktív témák