Hirdetés

  • Egyre izgalmasabb a CMF Phone hátlapja

    ma Az új előzetes cserélhető hátlapot sejtet, de valószínűleg csak a dizájnon módosíthatunk, az akkumulátorhoz nem valószínű, hogy hozzáférünk.

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt.

Aktív témák

  • Borote

    addikt

    válasz Walter88 #36300 üzenetére

    Videokártyáknak ITT tudsz utánanézni :)
    Ha játszani szeretnél, és 150k körül tudsz rákölteni, akkor szerintem mindenképp a Z575 a nyerő választás, figyelni kell, mert happy hours-ban 160k-ért is megkaphatod.
    A ProBook-ok videokártyája (már amelyikben van), a G6-os, a Toshiba L750D illetve a GT520MX szintjén van, azaz nem túl acélos. Ha hangsúlyos a játék, akkor GT525M és HD6650M-ben érdemes minimum gondolkozni.

    Ha nem akarsz rá annyit költeni, akkor az Y570 (bár videokártyája erősebb) kilőve, XPS-t sem kapsz 160-ért... Az Inspironnak szerintem a hűtése mellett a billentyűzete is csapnivaló, én nem adnék érte pénzt...
    A G6-osnak az anyaghasználata gyenge, a DV6-os jó lehet, ha találsz HD6770M-mel valahonnan a kereteden belül.
    A dedikált kártyás Vostro-val pont az a gond, mint az XPS-sel, hogy egy árban vannak =>drágák. MSI-t pedig szimplán nem szabad venni.

    Szóval ha játékra kell, én a Z575 mellett tenném le a voksom :) - legalábbis adott pénzért.

Aktív témák