Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fogtunder

    nagyúr

    válasz Istv@n #17734 üzenetére

    szerintem nem nagyon, ezt talán valamelyik D-Link széria tudta, de ennyire nem ástam bele magam a ZyXel szoftverébe, ami tuti, hogy a Syno és QNAP ilyet nem tud.

    én ennek az áthidalását amúgy egy időzített mentéssel oldanám meg, csinálnék egy mappát, amit megadott időnként incremental ment a másik lemezre. ennek a hátránya, hogy külön kötet a két HDD, de jobb ötletem nincs rá.

    (#17732) JoceeHunt: látom írtál a QNAP topicba is. erre a felhasználásra igazából majdhogynem mindegy, mit veszel az ajánlott kategóriából, ha nem láttál még NAS oprendszert, kb. ugyanannyi idő megtanulni bármelyiket kezelni szerintem. ha később extra funkciók kellenek, akkor a Synoval lesz a legkönnyebb dolgod, utána a QNAP és aztán a ZyXel, de alapvetően ha tudsz angolul és google-t használni, akkor nagy bajok egyikkel se lesznek, mindenre van leírás. amúgy az alja a ZyXel 325v2, 326 (erről kvázi semmi tapasztalat nincs még, de annyira rossz nem lehet), Syno 215j, QNAP 212P. ha van rá több pénz, akkor vannak Asustor cuccok is elég jó hardverrel, Syno DS216+, QNAP TS-251, vagy lehet építeni.

    [ Szerkesztve ]

    I hate morning people. And mornings. And People.

Új hozzászólás Aktív témák