Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hyena

    senior tag

    válasz Dave™ #16864 üzenetére

    Az arban igazad van, es epitettem is volna erre is nast, de sem a qnap sem az asustor szoftvere nem elerheto feltort valtozatban, es szerettem volna kiprobalni, es ez most nem a penzrol szol.
    Egyebkent meltanytalan osszehasonlitani egy epitett nas arat egy boltban vasaroltal eme nasok konkurenciaja inkabb a ds415+ es az is 200e ft korul van arban.
    En nem egy elveszett osszegkent tekintek erre a kiadasra hanem annak arat fizetem meg , hogy kiprobaltam valamit amit eddig meg nem, es persze az osszeg egy reszet vissza fogom kapni mikor eladom majd valamelyik nast mert lassuk be ennyit nem hasznalunk :) .
    A gen8 microserver 2015 elejen meg 100 alatt is megallt a hardveraprorol, de mostanra nagyon felmentek az arak.Jelenleg is hasznalunk egy 10 lemezes epitett nast es meg az is kevesebbe kerult mint a qnap vagy az asustor.
    J1900as alapu nast meg akar 60-70e ftbol is ossze lehet rakni, csak hat ugye a szoftver...
    A HTPC tema mindig is erdekelt most ebben a formaban kiprobaltam, kesobb lehet majd lesz egy masik is, de van itt meg egy popcorn a410 is...

    harley-davidson-nyiregyhaza.hu

Új hozzászólás Aktív témák