Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rengete

    aktív tag

    Sziasztok!

    Rengeteget olvasgattam már de még örülnék egy-két utolsó véleménynek. Zyxel 310 és 325v2 után szeretnék váltani. Mindegyikkel az volt a bajom, hogy a 240-es netemből keveset tudnak hasznosítani. 310-es 6-7mb, a 325v2 11-12mb-ot. Alapvetően elégedett vagyok a 325-el. Torrent megy rajta és 2-3 helyen nézünk róla főként HD filmeket. Mivel eléggé műszaki megszállott vagyok így megint vágyom egy kis kihívásra, bütykölgetésre. Synology-ban gondolkodtam mostanáig abból is a 214 play ami tetszett, meg hát ugye a sokat hangoztatott szoftver ami fut rajtuk. Mindenki akinek van, úgy beszél róla, hogy egy teljesen más liga a többihez képest. Állítólag annyira kiforrott és könnyen kezelhető, hogy egy tök analfabéta is majdnem maximálisan ki tudja használni a szoftveres lehetőségeit. Megnéztem az oldalukon a demójukat és valóban az a benyomásom, hogy amiről eddig a Zyxe-lben ha benne is volt azt gondoltam eszik é vagy isszák itt elég hamar rájön az ember, hogy mire is lehet használni azt az alkalmazást. Aztán privátban rám írt egy srác, hogy létezik egy tört verzió is ebből a Xpenology és jobban járnék egy összerakott géppel. Na itt viszont már rengeteg lehetőség lenne és tulajdonképpen el is értem a mondandóm lényegéhez, hogy ebben szeretnék pár tanácsot kérni. Miből álljon a z összerakott gépem. Árban célozzuk meg a 70-80 ezret, persze ha elég azokra amiket írtam kevesebb is akkor azt is elfogadom. A fogyasztás sokat számít mert 24/7 -ben megy majd. Ami fontos lenne nekem, hogy a 240-es netemet azért használja ki maxra ha lehet.

    Nagyjából ennyi. Előre is köszönöm a válaszaitokat!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák