Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rasiel

    senior tag

    válasz khes #51107 üzenetére

    Sajnos Prad-os, TFTCentral-os teszt nincs róla, az Overclockers tesztje szerint egészen pontosan átlag 3,7 ms a bemeneti késés a VX239H esetében.

    (#51108) szeva000: Írtam már itt a fórumon többször, hogy én is jobban preferálom a 16:10-et. Te döntésed, maradhatsz ugyanilyen méretnél és képaránynál is, de az említettek közül minden kétséget kizáróan ez a legjobb. A következő lépés a 30", 1600p (16:10) lenne, de annak megkérik az árát, főleg, ha újban gondolkozol. 24" és 30" között a 16:10-es kategória sajnos kihalt, mint már írtam. Az S-PVA-s Dell 2709W, ami méretben előrelépés lenne és a képarány, felbontás is megmaradna, valamint feketében hozna pluszt a HP-hoz képest. De sajnos csak használtan lehet elcsípni itt-ott és ugye az is kérdéses mennyire volt agyonhajtva, emellett összességében ez sem nevezhető előrelépésnek a mostani monitorodhoz képest. Tehát nincs sok lehetőséged. :)

    "A tetején van 1-2 kétoldalas ragasztó maradványa még,mivel a kalibáló kábelét odaragasztottam néha"
    :N :DDD

    Úgy gondolom 50-55k-t így, ebben a formában megér az LP2475W-d. :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák