Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tibee77

    őstag

    1, Mekkora összeget szánnál a monitorra?
    100-200 ezer forint között (nem baj ha nem költöm el mind a 200ezret ra :D )
    2, Mekkora átmérőre ,felbontásra, Hz-re van szükséged?
    Eleg közel ülök a monitorokhoz de idaig 27es volt szoval maradnek ennel a meretnel , mindenkeppen 60hz + legyen , idaig fullhd monitorjaim voltak, nem tudom hogy most kell-e nagyobb felbontas, mivel a videokartyam nem biztos, hogy ki fogja tudni hasznalni.
    3, Melyik panelt részesíted előnybe? (IPS, VA, TN, OLED)
    IPS, VA, OLED se lenne rossz de ugye az ar
    4, Sík vagy ívelt kialakításban keresed új monitorodat?
    sík , ivelt is jo
    5, Milyen területen lesz használva a monitor? ( Általános , játék, irodai, programozói ,ipar, film és kép készítés, stb-stb)
    Főként játék (van, hogy hosszu orakon keresztül)
    6, Milyen videókártyával rendelkezel? Milyen SYNC-re van szükséged?
    asus rog 1060, adatlapomon minden mas szerepel
    7, Milyen csatlakozási lehetőséged van, milyenre van szükséged az új monitornál? (VGA, DVI, HDMI, DisplayPort, Typc-C & Thunderbolt, USB-hub ,KVM switch, jack 3,5mm, stb-stb)
    HDMI
    8, Fontos számodra a HDR funkció ?
    Nem feltétlenül
    9. Hagyományos vagy érintőképernyős megoldást keresel?
    hagyományos
    10, Ergonómiai kialakításában milyen legyen? Pivot ,Dönthető, forgatható, magasságában állítható?
    Idaig se volt olyan monitorom amin allitani lehetett volna valamit szoval nem fontos de az se baj ha tudja ezeket a dolgokat.Gondolom az ar gatat fog szabni jo par dolognak.

    Extranak megemlitenem, hogy idaig is 2 monitort hasznaltam, most is igy lesz.Az egyik 27es samsung monitorom megmarad (egyik hajlitott masik sik) , ezek csak 60 hz-et tudnak full hd-n.Ha ezek melle lesz egy olyan aminek magasabb a kepfrissitesi frekvenciaja akkor az nagyon fel fog tünni nekem?Elöre is köszi a segitseget. :R

    poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

Új hozzászólás Aktív témák