Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz meroly #49480 üzenetére

    Az a helyzet, hogy, kellemes az anyaghasználata és bár a márka számomra ismeretlen volt - az Emporia is az volt, ameddig nem vettem meg az elsőt - mamám egyből tudta használni. Az Empóriára köröket ver, mert ugye a kijelző minősége sokkal jobb, van benne Bluetooth, microSDHC, FM rádió stb. Például Bluetooth-ból jobb került bele mint ami a K800I-ben van. Az egykori évtelefonját a T610-et, meg mindenben veri, ami csak azért érdekes, mert az Emporiához hasonlóan az időseknek szánt telefontól az ilyen pluszokat nem várja el az ember, de itt mégis megkapja. Ráadásul az Emporia egy elírás miatt volt csak 9900 Ft Dominoban, ez pedig 10990 Ft volt kártyafüggetlenül, igaz 4 évvel később.

    Töltés végén

    A célközönségnek továbbra sem fontos, hogy legyen benne kamera, és ezt szerintem a gyártók jól látják.

    Szépen világít a sötétben

    Egyetlen, a csengőhangok hangszintjének beállításával szenvedtem meg, mert külön kell menteni őket :)

    (#49482) meroly: 2000-ben a mexikói szappanoperákban még a Motorola szétnyitható telefonjai voltak a menők :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák