Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wolfskin

    őstag

    válasz quailstorm #46433 üzenetére

    megnéztem, de sem n95, sem n82 nincs hirdetve...

    az lesz a vége, hogy elfogadom a iphont, amit a főnököm folyton tukmál. egy samsung galaxi ace volt nálam pár hétig, de azt visszaadtam, kösz, inkább neee, aztán jött ez az n8, de rettentően utálom. különösen az idegesítő, hogy ha a partner előbb bontotta a bontotta a vonalat, akkor alapállapotba jön a képernyő, persze én nem tudhatom, hogy ettől jött alapállapotba, vagy attól, hogy telefonálás közben a fülemmel megérintettem a képernyőn valamit, és attól, tehát ha vége a beszélgetésnek, akkor kezdődik a rázogatás, hogy eljöjjön a képernyő, aztán pedig a menüben bogarászsás, hogy előkerüljön a hívásképernyő, ahol a nagy piros gombbal végre le tudom rakni biztosan. és ezt MINDEN hívás után el kell játszani :W . de a kapacitív képernyő amúgy is halál, a telefon szinte MINDIG valami rejtett menü alján, vagy alkalmazás bugyraiban van, mert lépten-nyomon hozzáérek valahol. aztán először rá kell jönni, hogy hol van, mit csinál, és melyik részen kell NAGYON FINOMAN megsimizni újbeggyel, ha használni akarom telefonálásra. tehát a gyors, pörgős telefonos munkavégzés ezzel teljesen felejtős, napi 1-2 hívás, ráérősen, hátradőlve, erre lett kitalálva.
    szóval akinek nem státusszimbólum és nem fészbukra, jutubra, vagy egyéb unaloműzésre kell, hanem munkaeszköz, amihez bizonyos funkciók azért szükségesek lennének, akkor nagyon rossz esélyekkel indul, ha használható telefont akar.

    [ Szerkesztve ]

    ''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

Új hozzászólás Aktív témák