Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fridok

    csendes tag

    Hello! Üdv mindenkinek!

    Hasonló alapfeltételekkel, mint Gergosz2 nem sokkal előttem telefont keresek magamnak.
    Néhány ponton változik csak a dolog, és ebben kérnék segítséget.

    - Árkategória : 30000 Ft-ig (nincs szükségem 1 hónapos multi telefonra, ezért ennyi)
    - Használt vagy új: Leginkább újban gondolkodtam, bár a használt sem riaszt vissza, persze legyen megbízható forrás.
    - Hol vennéd meg? Telenoros vagyok, így szeretném megőrizni a számom, azt hiszem ide még belefér így a djuice is illetve kártyafüggetlen.
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel, Hosszú, jelege egy kb 6 éves Sony Ericsson k750i-t váltok ami nekem nagyon bevált.
    - Mire használnád? Természetes telefonáláson kívül, szinte minden érdekel, nagy kütyürajongó vagyok, de csak érzéssel. Ezt részletesebben főleg zene, és szervezésbeli funkciók lehetőleg minék több minél praktikusabb, ezen felül néha egy kis net, ha úgy van játék adatletöltés.
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, Nem tudom ragaszkodok e hozzá, sajnos más téren ragadtam le az elmúlt években így nem nagyon követtem nyomon mi mire és mennyire is jó pontosan, az elmúlt 2 hétben zárkóztattam fel magam kicsit, így annyit tudok az Android a nyerő, de nem biztos hogy nekem pl rossz lenne a k750i után egy symbian vagy egy samsung op.
    - Milyen kialakítású telefont keresel? Szinte teljesen lényegtelen, szeretem a letisztult telefonokat ezen belül hogy milyen majdnem mind1.

    Ezen felül, amit én eddig néztem és érdekesnek találtam cikkek hozzászólások alapján:
    -Sony Ericsson X10 mini (sima)
    -Nokia Asha 300
    -Samsung 5230 (Star I)
    -Samsung Star 2
    -Samsung Galaxy One
    Sőt néztem két kicsit magasabb áron kaphatót is ha annyival jobb még meggondolom hogy beleszorítom e.
    -ZTE Blade (kb 33000)
    -Nokia X3-02 (szintén kb 33000)

    Esetleg várok egyéb alternatívákat is, illetve még annyit hozzá, hogy zsebben hordanám.

Új hozzászólás Aktív témák