Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fridok

    csendes tag

    Üdv!

    Egy kis segítséget szeretnék kérni a mobiltelefonokban járatos emberektől.
    Új mobil vásárlása a célom, amely körülbelül 30.000 forint környékén valósulna meg, tehát nem egy felső kategóriás a célom.
    Ez az ár is csak úgy, hogy a telefon független vagy kártyás lenne (a meglévő kártyás telefonom simjét használva) , előfizetésest régi rossz tapasztalatok miatt nem akarok.
    Az hogy használt vagy új lényegében mindegy lenne, de csakis olyan helyen akarom megvenni ahol megbízható telefont adnak a kezembe.
    Hosszú távra tervezek vele, egy 5 éves telefont akarok lecserélni ami kezdi megadni magát.
    Amire főleg használnám az alap funkciókon felül (sms, hívások) zenehallgatás és irodai funkciók mint naptár jegyzet hasonlóak (mondjuk gondolom ez már mindenben benne van) kamera nem lényeg de előny, ettől függetlenül a szép színekkel megáldott tiszta kijelzőt még előnyben részesítem.
    És ezen felül ami még szempont lehet a minőségi darab, nem akarok sem középgombos telefont aminek hamar kikopik a navigációs billentyűje, sem tisztán érintőképernyős telefont amit fél év után cserélhetek a telefon árában mert elromlott, viszont ha van olyan ebben a szegmensben amire azt mondanátok, hogy biztosan megbízható ettől függetlenül azt szívesen veszem és megnézem.

    Remélem minden fontosat leírtam, remélem tudtok segíteni, a válaszokat előre is köszönöm.

  • Fridok

    csendes tag

    válasz Domxc #36788 üzenetére

    Elnézést időlimiten kívül jutott eszembe még valami, andriodon belül melyikre gondoltál? Mert ha nincsenek műszaki problémái akkor nem feltétlen esik ki, inkább csak attól tartok hogy ha ott valami tönkremegy javítani nagyon drága, illetve hamarabb is mehet tönkre.

  • Fridok

    csendes tag

    Hello! Üdv mindenkinek!

    Hasonló alapfeltételekkel, mint Gergosz2 nem sokkal előttem telefont keresek magamnak.
    Néhány ponton változik csak a dolog, és ebben kérnék segítséget.

    - Árkategória : 30000 Ft-ig (nincs szükségem 1 hónapos multi telefonra, ezért ennyi)
    - Használt vagy új: Leginkább újban gondolkodtam, bár a használt sem riaszt vissza, persze legyen megbízható forrás.
    - Hol vennéd meg? Telenoros vagyok, így szeretném megőrizni a számom, azt hiszem ide még belefér így a djuice is illetve kártyafüggetlen.
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel, Hosszú, jelege egy kb 6 éves Sony Ericsson k750i-t váltok ami nekem nagyon bevált.
    - Mire használnád? Természetes telefonáláson kívül, szinte minden érdekel, nagy kütyürajongó vagyok, de csak érzéssel. Ezt részletesebben főleg zene, és szervezésbeli funkciók lehetőleg minék több minél praktikusabb, ezen felül néha egy kis net, ha úgy van játék adatletöltés.
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, Nem tudom ragaszkodok e hozzá, sajnos más téren ragadtam le az elmúlt években így nem nagyon követtem nyomon mi mire és mennyire is jó pontosan, az elmúlt 2 hétben zárkóztattam fel magam kicsit, így annyit tudok az Android a nyerő, de nem biztos hogy nekem pl rossz lenne a k750i után egy symbian vagy egy samsung op.
    - Milyen kialakítású telefont keresel? Szinte teljesen lényegtelen, szeretem a letisztult telefonokat ezen belül hogy milyen majdnem mind1.

    Ezen felül, amit én eddig néztem és érdekesnek találtam cikkek hozzászólások alapján:
    -Sony Ericsson X10 mini (sima)
    -Nokia Asha 300
    -Samsung 5230 (Star I)
    -Samsung Star 2
    -Samsung Galaxy One
    Sőt néztem két kicsit magasabb áron kaphatót is ha annyival jobb még meggondolom hogy beleszorítom e.
    -ZTE Blade (kb 33000)
    -Nokia X3-02 (szintén kb 33000)

    Esetleg várok egyéb alternatívákat is, illetve még annyit hozzá, hogy zsebben hordanám.

  • Fridok

    csendes tag

    válasz n0rbert0 #37397 üzenetére

    Thx a helpet.
    És ha csak a 30000 alatti kategóriát nézzük?

    sdd2: thx neked is és a kérdés neked is szól ha még megkérhetlek erre is :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák