Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adidas4death

    aktív tag

    Helló srácok!

    A segitségeteket szeretném kérni, vacilálok elég rég óta 2, vagyis inkább 3 telefon között. :F

    Ők lennének azok:
    - Motorola Defy
    - HTC Desire HD
    - Samsung Galaxy S

    Amire szeretném használni. sokat internetezek a telefonon, szinte mintig a fülemben lóg a füles ugyhogy fontos a zenei oldala a telefonnak ( meg ezáltal a Bluetooth, mivel a BH-s füleseket részesitem előnyben) használom továbbá elég gyakran a GPS-es navigációt(mind kocsiban mind gyalogosan egyaránt elég sűrűn szóval fontos hogy ez is stabil, gyors legyen.

    A kamera is fontos mivel szeretek fényképezgetni, videózni, ugyhogy fontos lenne hogy a lehetőségekhez mérten a legjobb legyen.
    Az sem utolsó továbbá, hogy erős hardvere legyen mert szeretek rajta jáccani, progikat leszedni rá, és alkalom adtán, filmeket nézni rajta ezért az sem utolsó hogy szép tiszta legyen kijelzője, szóval szinte 100%ig ki használnám a telefon összes funkcióit.

    Ebben szeretném ha segitenétek nekem. :B

    Segítségeteket előre is nagyon szépen köszönöm. :R

    Üdv.: adidas4death

    ó most jut eszembe, mindehez szükségem lenne valami jó kis külső akksira mert hallottam hogy van ilyen csak én nem tudom hogy honnan tudnék szerezni a vashoz

    Xiaomi 11T Pro 256GB | Huawei P20 Pro | HTC HD2 EU | LG G2 Black 32GB 5.0.2 v30d | HTC U11 Black 64GB | Opel Insignia B GSI 4x4 2.0CDTI |

Új hozzászólás Aktív témák