Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • iknight

    senior tag

    válasz meroly #15733 üzenetére

    Szia

    A mai viszonyok között szerintem óriási butaság Nokia márkahűnek lenni, egyrészt mert sem minőségben, sem tudásra nincs már a toppon, és csak azért mert nokia nem érdemes pénz kiadni. Szóval ha hosszú üzemidejű telót akarsz, akkor pl nézz meg egy Philipset, van amelyiket 2 hónapos készenléti idővel adnak, és egy töltéssel 12 órát lehet telefonálni vele. Ajánlani tudnám még a Blackberry Pearl sorozatát, szintén jó akku idő, és nagyon jó minőségű teló. Aztán ha pl okosteleon sem árt akkor a Samsung i7110 is jó vétel szerintem. De mielőtt választanál mindenképpen nézd végig a palettát, és nem feltétlenül akku teljesítmény alapján dönts. Mert pl nekem a blackberry curve 960mAh-s akku volt és bő telefonálás mellett 4 napot röhögve elszaladt, és pl egy nokia n95 1200-s akkuval 1-2 napot jó esetben. Egyébként ha mindenáron nokiát akarsz akkro e51-52 ami talán legjobban megfelelne neked.

    A TG1 ről meg annyit, hogy elég nagy lapát kezem van de a HTC touch hd 3,8"-s kijelzője már a majdnem túl nagy határán mozog. Illetve egy megfelelően optimalizált rendszer 500-s procival is szépen elkenyeg, így az 1gh-s proci csak arra jó hoyg lezabálja fél nap alatt az aksit.

    [ Szerkesztve ]

    Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

Új hozzászólás Aktív témák