Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pjen

    félisten

    válasz Chaser #20758 üzenetére

    Ha vissza olvasol fűteni LTCA-t is használnak megelégedéssel,pedig picit drágább mint az ethera.Nem minden az ár.

  • gabenn4241

    tag

    válasz Chaser #20758 üzenetére

    A hitachit én is nézegettem, magánszemélyeknek 10 év teljes körű garanciát ígérnek évi két karbantartás mellett. De azért küldtem egy emailt a magyarországi képviseletnek, hogy akkor erősítsék meg ők is, hogy a fűtés esetében is érvényes-e. Két perc múlva jött a válasz, hogy a kizárólagos forgalmazója a klima kft. vegyem fel velük a kapcsolatot, hát nekik még nem sikerült a mai napig az írásos visszaigazolás, majd megpróbálom esetleg telefonon csak szerettem volna leírva látni... Ha van infó mindenképp megosztom. Szóval lehet hogy én is a Panasonic felé kezdek hajolni. Az eurovent mérések alapján azért van előnye meg kell hagyni, főleg abban, hogy nem zuhan be a teljesítménye nagy minuszokban sem. Ez akkor lehet fontos pl nálam, ha fő fűtésre lesz és ugye méretezve van a ház -15fokra és azt meg kell
    oldani. Vagy nagyon túl kell méretezni a klímát hogy ki bírja fűteni az adott nm2-t vagy kiegészítő fűtés kell, vagy etherea, mert a minuszokban a méretéhez képest a legnagyobb teljesítménye. Tehát ha azt nézzük, hogy a pana esetében nem kell 2mérettel nagyobbat venni csak azért, hogy -15ben is maradjon elég kraft, akkor már annyival nem drágább, igaz még egy kicsit így is hosszabb. A nagy szívfájdalmam, hogy a garanciával nagyon fukarul bánnak... :( A TZ típusú panákról esetleg nincs valakinek véleménye?? Még azok is egész jók eurovent alapján és súlyos tíz ezrekkel olcsóbb!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák