Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VGNGR

    senior tag

    válasz tween #74733 üzenetére

    Szintén zenész. Az ötlet teljesen jó. Nálam alulra egy 5,2, felülre egy 3,5 Fisher Comfort Plus ment fel. Az egy téli szazon tapasztalat, hogy az átmeneti időkben simán megoldják a házat. 0 fok párában, meg minuszokban besegítettem neki a fával, hogy ne kínlódjon annyit. Nálam a hálószoba a nappaliból nyílik és abszolút elgendő az a hőmérséklet, ami "bekúszik" onnan. 38-as porotherm + 5 cm nikecell. A kültéri hangja az tényleg tud erős lenni, főleg leolvasztáskor, de nálunk a lakótértől távolabbi külső falra került, így nem zavar. A beltérinek van hangja, de mivel nem a hálószobában van így ez sem zavar.Az emeleti egy előtérben van, ahonnan nyílik 3 szoba és egy fürdő, tökéletesen eloszlik a meleg, nincs fázás. A 3,5-es tény, hogy sokkal kultúráltabban dolgozik, de jóval kisebb alapterületet is kell megoldania. Alulra biztosan kevés lenne, de két kicsit nem tudtam volna felrakni, egyetlen szóba jöhető hely volt alul, ezt is 1,5 órás tanakodással jelöltük ki a klímással. Bátran ajánlom, hogy vágj bele, én is – 20 év fával b.szakodás után – 2 komfortszinttel feljebb érzem magam így.

Új hozzászólás Aktív témák