Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lmh

    őstag

    válasz Lorden #74616 üzenetére

    Hmm, értem, akkor ez egy megengedőbb energiatakarékos, csendes mód. Vagy konkrétan van benne olyan logika, hogy a lassú hőmérséklet emeléssel kompenzálja az alvás közbeni teshömérséklet csökkenését, hogy ne fázz este és ne kelljen felkened kikapcsolni..? :P

    TeeJay:
    Igazából akkor amiket leírtál értékeket azokat hozza az AUX Delta 2 is. Ott is ígérnek "akár" - jó ezeket az "akár"-ozásokat utálom - 19db-t is.
    Alapból 42db a belső értéke, a sensiráé 40. Az már nem oszt szerintem, úgysem a hálóban lesz a készülék, hanem a szomszéd nappaliban, meg ennyire rossz alvók azért nem vagyunk :P

    Most nagy volt az árkülönbség a kettő között és mivel csak hűtésre fogom használni, ezért a plusz néhány hasznos funkció miatt a Delta 2-t választottam.

    Legalább lesz a fórumban erről is tapasztalat, mindent a PH népért! Igazi innovátor vagyok, feláldoztam magam! :C

    Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

Új hozzászólás Aktív témák