Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • embe

    nagyúr

    Korábban kérdeztem a kültéri és a beltéri közötti csőtávolságot. Több helyen olvastam hogy legalább 3 méter kell hogy legyen.
    Kaptam is egy választ.
    Felmérésnél nem volt ez említve, de az ajánlat 2m. bekötésről szólt. A Midea Oasis bekötési utasítását olvasva, a zajok, és a rendeltetésszerű működés miatt azt írja, hogy legalább 3 m. cső kell.
    Ha döntök, és jönnek bekötni valszeg nem veszik jó néven ha okoskodok majd, mert a bekötés kb.1,5m-el megoldható.
    Viszont többen írták itt hogy zajok, bugyogás vagy valami ilyesmi hallatszik a klíma indulásnál. Ilyenkor a telepítőtől azt a választ kapták hogy ez normális. Vajon nekik milyen hosszú csővel van bekötve? Nem lehet hogy ott is "szakszerűtlenül" lett bekötve - rövid csővel - és emiatt van ez a hang? Tudom ilyenkor az megy hogy a mester jobban tudja, és nem szereti ha okoskodnak. Viszont szívtam már párszor mással, amikor a "mester" nyilvánvalóan elcseszett valamit. Most a tervezett 3 klímával nem szeretnék ilyen hibába esni.

    Illetve akinek közelebb van egymáshoz a beltéri és a kültéri, hogyan oldották meg ha hosszabb csővel lett összekötve? Feltekerték?

    [ Szerkesztve ]

    Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

Új hozzászólás Aktív témák