Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • r.mark

    csendes tag

    [kép] [kép] Sziasztok! Szeretnék érdeklődni arról, hogy milyen tapasztalatokkal rendelkeztek az olyan helyzetekről, amibe kerültem. Tavaly ősszel vettem egy GREE Pulse GWH12AGB split klímát. De nem volt időm és erőm sem akkor felrakatni klíma szerelővel. Most került volna sor erre. A klíma szerelő kibontás után közölte, hogy ezt nem javasolja felrakni, mert leejthették, és sérült kültéri egység. A csatolt képeken látható módon. Azt mondták, hogy nem garantálják, hogy jól működne. Az EMAG-os hölgy telefonban közölte, hogy amíg nem lehet tudni, hogy valóban nem működne-e addig ők nem viszik el. A szerelő közölte vele, hogy egy horpadt sütőt vagy hűtőt sem üzemelne be, tehát ezt sem fogja.Ekkor azt mondta a hölgy töltsük ki a garanciális szervíz adatlapot, és 2-3 héten belül elviszik. Azt is mondta, hogy ha ugyanilyen típust forgalmaznak még kérhetem cserébe. Viszont az emag oldalon azt látom, hogy nem konkrétan ők, hanem a székelyvill forgalmazza náuk ezt most. Mi a véleményetek, ezt is kérhetem csere készülékként, vagy nem mert az emag által forgalmazott volt ez meg emag alvállalkozó által? Esetleg valamilyen javaslatotok van, hogy tudnánk a lehető legjobban intézni ezt náluk? Előre is köszönöm a válaszokat!!

    [ Szerkesztve ]

    Márk

Új hozzászólás Aktív témák