Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LanyUs

    senior tag

    válasz cadgers #28562 üzenetére

    Sajnálom, hogy nem javult az LMCE széria sem :( . Nekem is van 14 LMCA. A B30-as téglafal semmi neki! Az egész ház búg tőle. Több fórumtárs is megerősítette ezt nekem priviben + LLCA,LLCE terén is vegyes a körkép. A probléma ezzel csak annyi, hogy ezek után már nem mertem megvenni a KGTA sorozatot. Egy klíma telepítése után azt lecserélni körülményes és veszteséges. A helyzet azért felháborító, mert a klímám jelenleg bruttó 350.000 Ft. Na most ha én a Tescoban veszek egy Whirlpool klímát 90.000 Ft-ért és bajom van a hangjával, akkor azt mondom ennyit tud, hallgatom, de egy szereléssel 400K-s géptől ennél többet várok :W

    Újra leírom: csarnok kellene kb. 40 típussal tesztfallal esetleg B30-ból az adott klímával szerelve. Beltéri+kültéri. Odamegyek bekapcs. 30 fok fűtés és meghallgatom az összes tartományban. Ha már országosan szabályozták a telepítést, akkor országosan elő is segíthetnék a vásárláskori tájékozódást, mert a használati útmutatókban és marketing könyvekben leírtak vagy igazak vagy nem.

    Ui.: 1 éve költöztem és nem hoztam magammal a Fujit. Jelenleg nincs használva...

Új hozzászólás Aktív témák