Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Thommyboj

    aktív tag

    válasz Symbio #1001 üzenetére

    hát ha anctec slk3000b-t akarsz azt hiszem még símán lehe a hardwareoc webshopból rendelni, múltkor ott láttam, amúgy ha olyan házat akarsz amin fő szempont hogy a panel legyen felül az a centurion 532 azon felül vannak a gombok és a kivezetések is, az előlapja szivacsos, alapon 1 ventit adnak hozzá ami kék színben tündököl de szerintem bármilyen más 12 cm esre cserélhető a másik, hogy nem tudom kinek mi a véleménye az enyém az, hogy az 532 nek van két oldalt ilyen rúd vagy hogy mi az azért az nem tetszik nekem, a coolermaster centuriok(532,534) amúgy alul vannak kivezetések a power gomb a látható 3,5 ös hely alatt, belül viszonylag tágas a hely 90 fokkal elforgatott vinyótartó, plusz még van 3 rejtett vinyo hely is, a cavalier hasonlü a centurionhoz csak hullámos disajn és kinyitható ajtaja van oldalt a kivezetések, viszont a cavaliernek azt hiszem nincs elforgatva a viny doboza, és egy kicsit zsufibb lehet bizonyos atx es lapok esetén, a gigabyte triton meg kicsit hasonlít a centurion 534 hez, ja és mint a coolermasterek csavarmentesek, ennek egyik plussza hogy van a vízhütésnek egy gumirozott kivágások, de ennek is alul vannak a kivezetései és a power gombja is, ennyit tudok egyenlőre eme késő órán írni.

  • CriticalHit

    őstag

    válasz Symbio #1001 üzenetére

    Bármelyikkel jól jársz. Az SLK3000B 8K-ért megvehető Deidice boltjában, kis szerencsével. A Cavalier 3 a legmélyebb (500) viszont előre csak 8-as venti szerelhető, ami csak akkor gond ha 1- nél több vincsit akarsz hüteni. A többibe 2 darab 12-es szerelhető. Egyetlen ajtós. Érdemes megnézni a Cooler Master Elite -t, mert csak 9K az ára és alig alacsonyabb az 534-nél.
    Igazán jó minőségü csendes ventit neked kell beszerezned, mert sem a gyárilag beépitett Antec TriCool, sem a Cooler Master ventik nem erről hiresek.
    A felsoroltak közül az SLK3000B és a Cavalier 3 a legjobb csendes gép épitéséhez. 12-es ventinek tegyél bele Nexus Real Silent ventiket, vagy Scythe 1200-es S-Flex-et, 8-as nak pedig Papst-ot. A pocira tegyél egy Ninja-t vagy egy Arctic Cooling 7-t(Freezer 64 Pro). Csendes tápnak pedig ott van a 380-as Seasonic S12 vagy a Zalman 360B. Passsivban pedig az FSP Zen és élvezd a csended.

    Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

Új hozzászólás Aktív témák