Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zeck

    aktív tag

    válasz Celithrandi #282 üzenetére

    Az az igazság ezeket énis néztem, de a dizájnon kívül nem találtam bennük semmi extrát. A mérete átlagos, belül teljesen a hagyományos házakat tükrözi, se kifordított keret, se csavarmentes szerelés, se porszűrő, plussz számomra az előlapnak élőben gagyi műanyag hatása van. Akkormár az AeroEngine II igényesebbnek néz ki. Annak tetszik az alu előlapja, bár a belseje ugyanilyen szimpla. Hozzáteszem az már 16 ropi.

    Én viszont thermaltake-ben gondolkozom és ma megnéztem a Tsunami-t élőben is. Háát kicsit lelombozott. Az a vékony alu/plexi oldallap úgy hajlik mint a papír, plussz a belseje is lehetne nagyobb. De ilyen áron nem nagyon látni enyire jól szerelhető, dizájnos házat.
    Félek h. megvenném és par hónap alatt romokban heverne, pedig én vigyázok a cuccaimra, de az oldallap kb. attól meghajlik ha leszeded és nekitámasztod valaminek. Annak aki nagy jól szerelhető, igényes házat szeretne, Castek CK-1018 at ajánlanám, amit énis megvennék csak több ismerősömnek is van, és szeretnék valami egyedit.

    Én jól szerelhető (Thermaltake, Casetek), nagy, szép és lehetőleg plexi oldallapos házat szeretnék, max 22k ból. Bár szinte az összes igényesebb gyártó kínálatát átnyálaztam, de hátha valaki tud ajánlani valami faszát.

    "két lábon járó növényevő szarkészaurusz"

Új hozzászólás Aktív témák