Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • ntomka

    nagyúr

    válasz DBAtti #17940 üzenetére

    Ha megnézed a (#17937) hozzászólásomat linkeltem benne tesztet a Superluxhoz. Nem ellenzi itt szerintem senki. Azon az áron jó eséllyel nem találsz jobbat. Persze kicsivel többért, akár használtan ha megfelel, biztos tudnak ajánlani jobbat is.

    Személy szerint most el is gondolkoztam rajta, hogy melóhelyre bevállalok majd egyet egy későbbi rendelési csoportban mikor keretem is lesz rá. Előbb egy Audinstot kell becserkésznem. :)

    [ Szerkesztve ]

    ツ Headphones on - World off

  • Shufny

    őstag

    válasz DBAtti #17940 üzenetére

    Az a helyzet, hogy az a Beyer nagyon jó. Főleg hasonlóan kiegyenlítettet fogalmam sincs, hogy hol találsz. A Superlux HD662 valószínűleg részletesebb (én még nem hallottam), és tovább nyúlik, nagyobb a tere, de kiegyenlítettségben tuti, hogy közelében nincs.

    A probléma az, hogy kb semmi. Ha jól emlékszem, pont M40fs helyett vetted ezt, szóval az így kilóve. HD25 SP -ről meg nincsenek jó véleménnyel. Nem hangzik hihetetlenül, hogy csak a nagytesó hírét akarják vele meglovagolni.

    Azok a HD250 Linear -ok, nem csak "jó ár-érték arányúak". Ez alatt az ár alatt messze nem kapsz hasonlót, és fölötte se igazán. Nem akarom túl-hype -olni, mert lehet, hogy valakinek nem jön be. Csak annyit mondok, hogy én már nagyon szeretném, hogy valaki elvigye, mert rendszeresen meg kell győznöm magam, hogy nincs rá szükségem. :D

    Neked a sok mély és a DT231 miatt valószínűleg nem érné meg, de aprón szépen megy le az ára egy M-Audio Q40 -nek.

    #17945: A HD668B -met kölcsön tudom adni, hogy legyen viszonyítási alapod fi:zi'k tesztjéhez.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák