Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • magyarc

    tag

    válasz Zaied #77599 üzenetére

    Köszönöm a tippet! Nekem ez most a második zselés egérpadom, kb. 6 éve ezeket használom és nekem bevált. Nagyon hozzászoktam ahhoz, hogy a csuklómat letámasztom a párnán és fingertip-pel fogom az egeret. Éppen azon vagyok, hogy kipróbáljak új egereket, ehhez szerettem volna tanácsot kérni. Elsőre az Asus Cerberus palmgrip fogással kényelmesnek tűnt, de mégsem jött be. Ilyen fogás mellett gondolom elfelejthetném a zselés egérpadot.
    Egy Cherry MW 4500 biztosan jól mutatna Cherry Stream XT billentyűzet mellett, de azt olvastam valahol, hogy valami autotracking miatt "pontatlan".
    A fiamnak egy Xtrfy M4 egeret vettünk, ami rövidtávon nekem is kényelmes volt. Létezhet hasonló méretű és formájú egér világítás nélkül?
    Találtam egy olcsó Verbatim Ergo Go nevű egeret is, olyat használt már valaki? Ha nem lennék Microsoft ellendrukker talán kipróbálnám a Sculpt Ergo egeret. Meg biztosra kéne menni, hogy működik-e Linux alatt. Sajnos a Microsoft nem tudja, gondolom nem tesztelték:
    https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_other-hardware/microsoft-sculpt-ergonomic-desktop-compatibility/f3317101-4d36-476e-9836-08a0a7269b38
    A Logitech MX Master 2S szimpatikus lenne, de elég drága. Ismer valaki olyan helyet, ahol ki lehet próbálni?

Új hozzászólás Aktív témák